Kötelező maszkhasználat

Tisztelt Szülők!

A járvány helyzet fokozódása miatt iskolánkban hétfőtől, azaz november 22-től a közösségi terekben (folyosók, aulák) újra kötelező a maszkhasználat mind a tanulók, mind a felnőttek számára. A tantermekben a maszkhasználatot a pedagógus kérheti a tanulóktól. Természetesen maszkhasználatra az intézményben mindenki jogosult a benttartózkodás teljes ideje alatt.

Az intézménybe a belépés újra kézfertőtlenítés és testhőmérséklet mérés után lehetséges. Kérjük a tisztelt Szülőket, hogy iskolánkat csak indokolt esetben látogassák az aktuális járványügyi előírások betartása mellett!

Továbbá kérjük, hogy hétfőn a tanulók már maszkban érkezzenek az iskolába!

Együttműködésüket köszönjük!

Üdvözlettel: Bosznayné Waldner Erika intézményvezető

Kérjük viseljen maszkot! matrica 100 mm