Eredményeink – büszkeségeink

A meseíró

„Mesék a Velencei-tóról” című meseíró pályázatra közel 140 mesét írtak diákok az egész országból. Egy 4 fős zsűri a legjobban sikerült meséket megjelentette egy mesekönyvben. Örömünkre Vajda Noémi hetedik osztályos tanulónk Peti, az időutazó című meséjével elnyerte a zsűri tetszését. Így az ő meséje is szerepel a gazdagon illusztrált könyvben.

Angol térségi szavalóvereny

Nyolc tanulót küldtünk tovább a Gyálon megrendezett kistérségi idegen nyelvi vers- és prózamondó versenyre. A jól felkészült tanulóinkra nagyon büszke az iskolánk, hiszen hat helyezést értünk el. Negyedik évfolyamon 3. helyezést ért el Sallay Sára, Öztürk Zara pedig 4. lett. Hatodik évfolyamon 6. helyezést Balaskó Hanna vers területen, prózából pedig 2. helyezést ért el Szász Izabella. Hetedik évfolyamon 3. helyezést ért el Vajda Noémi és nyolcadik évfolyamon 1. helyezést ért el Musza Eszter.

Városi vers- és prózamondó verseny

3-4. osztály vers kategória: Balás Domonkos – II. hely

3-4. osztály próza kategória: Fenyvesi Dóra – III. hely

5-6. osztály vers kategória: Mondok Botond – I. hely, a kupát is hazahozhatta Boti

5-6. osztály próza kategória: Lőrinczi Evelin – II. hely

7-8. osztály vers kategória: Rajczi Attila – I. hely

7-8. osztály próza kategória: Jancski Boróka – III. hely

Országos honismereti tanulmányi verseny

Eredményesen szerepelt két hetedik osztályos tanulónk: Vajda Noémi országos VI. és megyei VI., Szalai-Kiss Anna országos XVI. helyezést ért el.

Lóti-futi eredmények

 1. helyezés
  Kalányos Jázmin
  Török Marcell
  Kovács-Moharos Zalán
  Szabó Léna
  Kozma Bálint
 2. helyezés
  Káfka Bálint
  Kőrösi Alex
 3. helyezés
  Boros Luca
 4. helyezés
  Molnár Botond
  Novák Emilia
  Mátyás Bianka
  Rákos Bálint
 5. helyezés
  Mező László
  Vasadi Rebeka
 6. helyezés
  Laza Kornél
  Kovács Dóra
  Molnár Bence
  Laza Márton
  Mátyás Zoltán
  Barna Borbála

És ismét a mi iskolánk hozta el a legtöbb résztvevőért járó kupát is!

Gratulálunk minden tanulónknak!